Kuchyně/obytná místnost

Co najdete v kuchyni a v obytné místnosti...

V kuchyni, která je součástí obytné místnosti (27m2), najdete vše, co potřebujete pro běžné vaření. Varná deska (4 plotýnky), mikrovlnná trouba, varná konvice, zapékač na toasty, větší lednice s mrazákem, hrnce, pánve, misky, talíře, příbory, míchadla atd.  Pár základních surovin je Vám též k dispozici, abyste nemuseli kvůli zapomenutému masoxu utíkat do obchodu (koření, sůl, cukr, káva, čaj, mouka, masox). Pokud hodně vypotřebujete, určitě zase dokoupíte :-)

Kromě kuchyňské linky, stolu pro 6 osob, křesílek a rozkládacího gauče, zde najdete i zábavu jak pro děti tak pro dospělé - dětský koutek se stolečkem, kreslící potřeby, hračky, deskové hry, karty, různé čtivo v českém a anglickém jazyce jsou pro Vás připravené. Krbová kamna jsou Vám též k dispozici ať už pro zahřátí za chladného večera nebo pro navození romantické atmosféry.

Koupelna je menší, ale září novotou a funkčností. Jeden velký a jeden malý ručník na osobu jsou k dispozici a v ceně, zrovna tak jako ložní prádlo a nějaká ta deka navíc.

SPANÍČKO

Otevřené podkroví

Spací podkroví je velmi jednoduché. V otevřeném prostoru  jsou dvě dvoupostele (šíře 160cm) a dvě jednoduché postele (šíře 90cm). Je zde dostatek místa pro dětskou postýlku, která je též k dispozici. Úložný prostor pro vybalení oblečení a všeho potřebného je snadno přístupný již ze schodiště. Spací podkroví se rozkládá nad celou obytnou  místností, tedy 27m2, takže je tam i dostatek místa na dětské hrátky za deštivého dne..